ΑΠΑΓΟΡΕΥΣΗ ΛΕΙΤΟΥΡΓΙΑΣ ΤΟΥ ΑΜΦΙΘΕΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΤΩΝ ΜΠΑΣΚΕΤΩΝ

Κατόπιν αυτοψίας από την τεχνική υπηρεσία του Δήμου Κηφισιάς ενημερώνουμε τους μαθητές και τους γονείς τους ότι ο χώρος του αμφιθεάτρου καθώς και ο χώρος άθλησης – αύλησης, όπου βρίσκονται οι μπασκέτες, θα παραμείνουν εκτός λειτουργίας για λόγους ασφάλειας των μαθητών.

Απαγορεύεται να εισέρχεστε στους συγκεκριμένους χώρους λόγω μεγάλης επικινδυνότητας αυτών.

ΕΝΑΡΞΗ ΣΧΟΛΙΚΟΥ ΕΤΟΥΣ 2019-2020

Την Τετάρτη 11 Σεπτεμβρίου στις 9:00 θα τελεστεί ο Αγιασμός για την έναρξη του νέου σχολικού έτους και θα ακολουθήσει η διανομή των σχολικών βιβλίων. Παρακαλούνται οι μαθητές να έχουν τη σχολική τους τσάντα για τη μεταφορά των βιβλίων.

Ο Διευθυντής και ο Σύλλογος Διδασκόντων εύχονται σε όλα τα μέλη της σχολικής κοινότητας μια επιτυχημένη σχολική χρονιά  με υγεία και πρόοδο.