Εορτασμός της 17ης Νοέμβρη

43 Χρόνια μετά την εξέγερση των φοιτητών στο Πολυτεχνείο μαθητές της Α και της Β Λυκείου υπό την καθοδήγηση των φιλολόγων κ. Ντούπα Ευαγγελίας και κ. Μανώλη Ολυμπίας έστησαν στο αμφιθέατρο του σχολείου ένα όμορφο θεατρικό δρώμενο, το Καφενείο η Ελλάς. Μέσα από τα μάτια των  παιδιών ο διευθυντής και ο σύλλογος διδασκόντων αλλά και το σύνολο των μαθητών του σχολείου όπως επίσης και πολλοί γονείς, τους οποίους ευχαριστούμε θερμά για την παρουσία τους, είχαν την ευκαιρία να γελάσουν, να αναπολήσουν, να συγκινηθούν και να σιγοτραγουδήσουν. Μπράβο παιδιά για την πολύ όμορφη προσπάθειά σας!!!!!!!!!

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΩΦΥΛΟ ΚΗΦΙΣΙΑ-1

Ενημέρωση μαθητών της τελευταίας τάξης ΓΕΛ σχολικού έτους 2016-2017 και των αποφοίτων ? υποψηφίων για τις πανελλαδικές εξετάσεις ΓΕΛ 2017 σχετικά με τα εξεταζόμενα μαθήματα σε πανελλαδικό επίπεδο

εγκυκλιος μαθηματων