ΕΓΓΡΑΦΕΣ ΑΠΟΦΟΙΤΩΝ ΣΤΟ ΔΗΜΟΣΙΟ ΙΕΚ ΤΟΥ ΓΝΑ ΚΑΤ

Δ.Ι.Ε.Κ ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ

ΘΕΜΑ:ΠΡΟΣΚΛΗΣΗ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝΤΟΣ ΝΕΩΝ ΚΑΤΑΡΤΙΖΟΜΕΝΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΕΚΠΑΙΔΕΥΤΙΚΟ ΕΤΟΣ 2019-2020

Στο Δημόσιο ΙΕΚ του ΓΝΑ ΚΑΤ θα γίνουν νέες εγγραφές αποφοίτων λυκείου για το εκπαιδευτικό έτος 2019-2020, για την ειδικότητα:                                                                ΒΟΗΘΟΣ ΝΟΣΗΛΕΥΤΙΚΗΣ ΤΡΑΥΜΑΤΟΛΟΓΙΑΣ από : 01/09/2019-15/09/2019, καθώς και σε συγκεκριμένες ημερομηνίες μέσα στο καλοκαίρι. Η φοίτηση είναι χωρίς δίδακτρα. ΠΛΗΡΟΦΟΡΙΕΣ:2132086212  Email:www.Sxoli@Kat-hosp.gr

ΔΙΚΑΙΟΛΟΓΗΤΙΚΑ ΕΓΓΡΑΦΗΣ                                                                                           Αίτηση συμμετοχής (παρέχεται από το ΔΙΕΚ)                                                                    1. Τίτλος Σπουδών: Απολυτήριο Λυκείου ή ισότιμος τίτλος αυτού, ημεδαπής ή αλλοδαπής.                                                                                                                          2. Δελτίο αστυνομικής ταυτότητας ή διαβατηρίου (άδεια διαμονής)                                    3. ΑΜΚΑ Υποψηφίου.                                                                                                          4. Πιστοποιητικό για την ιδιότητα του πολύτεκνου γονέα ή του τέκνου πολύτεκνης οικογένειας.                                                                                                                          5. Πιστοποιητικό για την ιδιότητα τρίτεκνου γονέα ή τέκνου τρίτεκνης οικογένειας.            6. Πιστοποιητικό για την ιδιότητα του προστάτη ή του τέκνου μονογονεϊκής οικογένειας.

Προθεσμία υποβολής δικαιολογητικών για τη συμμετοχή υποψηφίων στις προκαταρκτικές εξετάσεις των Σχολών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας ακαδημαϊκού έτους 2019-2020.

ΠΡΟΘΕΣΜΙΑ ΓΙΑ ΠΥΡΟΣΒΕΣΤΙΚΗ

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΕΞΕΤΑΣΕΩΝ Β ΛΥΚΕΙΟΥ

Τάξη Β΄

1η βάρδια: 8.15΄-10.15΄

2η βάρδια: 10-15΄-12.15΄

Πέμπτη 23/5 Αρχαία/Μαθηματικά Πρ.
Τρίτη 28/5 Βιολογία
Τετάρτη 29/5
Πέμπτη 30/5 Ιστορία
Τρίτη 4/6
Τετάρτη 5/6 Άλγεβρα/ Σύγχρ. Κόσμος
Πέμπτη 6/6   Γλώσσα/Λογοτεχνία
Τρίτη 11/6 Φυσική Προσ./ΒΑΚΕ

ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ, ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ Ή ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗΣ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2019-2020

ΠΡΟΣΟΧΗ! Οι ηλεκτρονικές εγγραφές για το σχολικό έτος 2019-2020 ξεκινούν αύριο 22 Μαΐου και θα διαρκέσουν μέχρι τη 17η Ιουνίου 2019. Παρακαλούμε όπως ενημερωθείτε ακολούθως και ενεργήσετε εγκαίρως.

ΕΞΕ - 80206 - 2019 - ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ ΓΙΑ ΤΗΝ _ΗΛΕΚΤΡΟΝΙΚΗ ΑΙΤΗΣΗ ΕΓΓΡΑΦΗΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ Η` ΜΕΤΕΓΓΡΑΦΗΣ_ ΜΑΘΗΤΩΝ -ΤΡΙΩΝ ΓΙΑ ΤΟ ΣΧΟΛΙΚΟ ΕΤΟΣ 2019-

Προκήρυξη Εισιτηρίων Εξετάσεων και Προκήρυξη Εξετάσεων με Ιδιαίτερη Καλλιτεχνική Προδιάθεση

Προκήρυξη Εισιτηρίων Εξετάσεων και προκήρυξη εξετάσεων με ιδιαίτερη καλλιτεχνική προδιάθεση
Προκήρυξη εξετάσεων με ιδιαίτερη καλλιτεχνική προδιάθεση